Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Загальна інформація про ліцей

Дата: 22 червня 2018 о 12:17, Оновлено 15 жовтня 2019 о 11:58
Автор: Боднар О. Я.

Історична довідка

Перша школа в селі. Павлівка була відкрита в роки австрійської окупації. У 1832 р. діяла парахіальна школа, яка пізніше стала народною, а до кінця століття - однокласною.

У 80-х рр. ХІХ ст. було збудовано школу на кошти громади, частково і австрійської адміністрації, а в 1934 році добудовано ще одну класну кімнату.

1939 р. в селі відкрито семирічку, що діяла і за німецької окупації.

У 1978 р. до нового навчального року було здано приміщення нової середньої школи на 624 учнівські місця. Добре обладнано 14 кабінетів, 6 класів, актова і спортивна зала, їдальня на 180 місць, спортивні та ігрові майданчики.

У 2012 р. Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів реорганізована в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

У 2018 р. школу перейменовано у Павлівський ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Символіка Павлівського ліцею

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.