Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 29 листопада 2017 о 13:15, Оновлено 25 квітня 2019 о 11:34
Автор: Боднар О. Я.

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було проведено ряд заходів.

Заняття на тему «Правила безпеки вдома, на вулиці, в природі», спортивно-рольова гра «Хто перший збереться»

Інтегроване заняття «Небезпечні предмети»

Тематичне інформування  «Наша безпека – у наших руках»

Рольова гра  «Безпека на дорозі – безпека життя»

Практичне заняття «Як зберегти зуби»

Вікторина «Багато знати – вміло діяти»

Створення саморобок для повторного використання пластикових упаковок «Земля – наш спільний дім»

Відкрита годину класного керівника «Бережіть ліс – легені планети»

Перегляд відеороликів «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів»

Екскурсія «Безпечна поведінка біля водоймищ під час відпочинку»

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

Тому впродовж І семестру 2018-2019 н.р. було проведено низку заходів, які сприяли реалізації поставлених вимог.

У вересні традиційно проходили вибори голови Шкільного парламенту та загальноучнівська конференція, де були підведені підсумки роботи за минулий рік, а також накреслені основні завдання роботи лідерів учнівського самоврядування, які частково випливали із передвиборчих програм кандидатів. Цього року головою Шкільного парламенту шляхом таємного голосування обрано ученицю 8 класу Горбачевську Ірину.

Відповідно до поставлених завдань було розроблено планування роботи  дитячої організації «Квіткова країна»  для учнів 1-4 класів за програмою «Я громадянин», проведені тематичні виховні заходи.

Силами учнів організовано різні заходи, акції, конкурси малюнків, стінгазет та плакатів. Однією із форм роботи учнівського самоврядування є організація чергування по школі.

Одним із основних завдань виховного процесу є виховання морально-етичних цінностей в учнів, що передбачає формування таких рис: толерантності, милосердя, щедрості, поваги до оточуючих. Саме тому з допомогою класних керівників та батьків відбулись різні акції:

- акція «П’ять картоплин»;

- щоб допомогти учасникам АТО, учні нашого ліцею виплели маскувальну сітку;

- благодійна акція «Миколай іде до сиріт»;

- «Солодка ярмарка», метою якої було зібрання коштів для хворого учня Угринівського НВК;

Упродовж І семестру класні керівники разом з учнями готували інформаційні хвилинки, позакласні виховні заходи, композиції та виставки, проводили екскурсії, культпоходи, спортивні змагання тощо. Учні 5 класу разом із класним керівником здійснили поїздку до Зарваниці. Учні 10 класу їздили до кінотеатру на перегляд фільму «Донбас».

Слід відзначити такі виховні заходи, проведені в І семестрі 2018-2019 н.р.:

• Флешмоб «Хай буде мир віднині і довіку» (1-11 класи, ЗВР, педагог-організатор, класні керівники )

• Конкурсно-розважальна програма «Учителю, перед ім'ям твоїм схиляюсь я…» (11 клас, ЗВР, ПО, класний керівник Генсіцька М.В.)

• Виставка осінніх композицій «Осіння фантазія» (1-4 класи, класні керівники)

• Мітинг-реквієм «Їх душі – горіння і криця» присвячений УПА (1-11 кл., класні керівники)

• Ліга сміху Діти (5-11 класи, класні керівники, педагог-організатор)

• Посвята в першокласники (1-А, 1-Б класи, класні керівники Синишин В.М., Кайдан І.В., педагог-організатор)

• Посвята  в читачі (учні 2 класу, підготувала бібліотекар Вівчарук Х.В,  кл. кер. Метенька С.І.)

• Рольова гра «Суд над шкідливими звичками» (9 клас, кл. кер. учитель правознавства Шевчук С.І.)

• Мітинг –реквієм  «Збудуймо пам'яті негаснучий собор» присвячений вшануванню жертв Голодомору (7 клас, кл. кер. Григорян Л.Б.)

• Конкурс Строю та пісні (учні 1-11 класів, кл. керівники, учитель Захисту Вітчизни, учитель муз. мистецтва)

• Андріївські вечорниці (учні 10 класу, підготувала кл. кер. Стасюк Л.С.)

• Свято Миколая (учні 5 класу, підготувала кл. кер. Синишин О.Б.)

• Новорічні ранки ( кл. кер. 1-4 класів)

• Новорічний бал (учні 11 класу, кл. кер. Генсіцька М.В.)

Упродовж І семестру проводились конкурси стінгазет (плакатів): «У світі права», «СНІД – ми подолаємо тебе!», «З Новим Роком тебе, Україно!»; конкурси малюнків: «Осінь в гості завітала», «Я знаю правила дорожнього руху»,  «Намалюй Миколая»,  конкурс фотографій «Мальовничі куточки мого рідного села».

Учні 9–11 кл. разом з класними керівниками, адміністрацією, священиком здійснили похід до могили, де був проведений мітинг-реквієм «Молімося за тих, хто віддав своє життя за волю та  державність України!»

Налагоджена чітка взаємодія ліцею з різними організаціями для ефективної роботи з учнями через громадськість села, батьків, органи місцевого самоврядування. Проводяться зустрічі з працівниками правоохоронних органів та медичних установ.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.